RT0402BRB0784K5L
MFR.Part #
RT0402BRB0784K5L
JLCPCB Part #
C852422
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS