RT0201FRE0722R1L
MFR.Part #
RT0201FRE0722R1L
JLCPCB Part #
C2122325
Description
-55℃~+125℃ 22.1Ω 25V 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS