RT0201DRE0726K7L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0201DRE0726K7L
JLCPCB Part #
C2127255
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 25V 26.7kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS