RT0201DRD0775KL
MFR.Part #
RT0201DRD0775KL
JLCPCB Part #
C20164950
Description
-55℃~+125℃ 50mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS