RT0201BRE0730K9L
MFR.Part #
RT0201BRE0730K9L
JLCPCB Part #
C2148034
Description
-55℃~+125℃ 25V 30.9kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS