RT0201BRD074K42L
MFR.Part #
RT0201BRD074K42L
JLCPCB Part #
C852252
Description
-55℃~+125℃ 4.42kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS