RSF5WSJB-91-200R
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-200R
JLCPCB Part #
C1398291
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS