RSF5WSJB-91-1R8
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-1R8
JLCPCB Part #
C1397715
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS