RSF5SSJT-73-4K3
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-4K3
JLCPCB Part #
C3387660
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS