RSF5SSJR-73-18R
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-18R
JLCPCB Part #
C1769459
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS