RSF50SJT-PN910R
MFR.Part #
RSF50SJT-PN910R
JLCPCB Part #
C1378107
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS