RSF50SJR-52-200K
MFR.Part #
RSF50SJR-52-200K
JLCPCB Part #
C1748555
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS