RSF50SJR-PN5K1
MFR.Part #
RSF50SJR-PN5K1
JLCPCB Part #
C3487120
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS