RSF500JB-91-120R
MFR.Part #
RSF500JB-91-120R
JLCPCB Part #
C1397338
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS