RSF3WSJT-73-5R1
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-5R1
JLCPCB Part #
C1391738
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.1Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS