RSF3WSJT-52-100R
MFR.Part #
RSF3WSJT-52-100R
JLCPCB Part #
C3396447
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS