RSF2WSJT-73-1K3
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-1K3
JLCPCB Part #
C1381286
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS