RSF2WSJT-52-36K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-36K
JLCPCB Part #
C3386669
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 36kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS