RSF2WSJT-52-33R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-33R
JLCPCB Part #
C3434365
Description
-55℃~+155℃ 2W 33Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS