RSF2WSJT-52-20K
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-20K
JLCPCB Part #
C3520465
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS