RSF2WSJT-52-200R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-200R
JLCPCB Part #
C1381366
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS