RSF2WSJT-52-150R
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-150R
JLCPCB Part #
C1386295
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS