RSF2WSJR-52-1R5
MFR.Part #
RSF2WSJR-52-1R5
JLCPCB Part #
C1775923
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS