RSF2WSJR-52-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF2WSJR-52-0R62
JLCPCB Part #
C1762184
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS