RSF200JR-73-3K6
MFR.Part #
RSF200JR-73-3K6
JLCPCB Part #
C3358500
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.6kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS