RSF1WSJT-52-47R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-47R
JLCPCB Part #
C1379205
Description
-55℃~+155℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS