RSF1WSJT-52-220R
MFR.Part #
RSF1WSJT-52-220R
JLCPCB Part #
C1379234
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS