RSF1WSJT-PN30K
MFR.Part #
RSF1WSJT-PN30K
JLCPCB Part #
C1385298
Description
-55℃~+155℃ 1W 30kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS