RSF1WSJR-52-910K
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-910K
JLCPCB Part #
C3524206
Description
-55℃~+155℃ 1W 910kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS