RSF1WSJR-52-5R1
MFR.Part #
RSF1WSJR-52-5R1
JLCPCB Part #
C1759380
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS