RL2010FK-070R715L
MFR.Part #
RL2010FK-070R715L
JLCPCB Part #
C876405
Description
-55℃~+155℃ 715mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS