RL1206FR-070R576L
MFR.Part #
RL1206FR-070R576L
JLCPCB Part #
C6396931
Description
-55℃~+155℃ 250mW 576mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS