RL1206FR-070R033L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL1206FR-070R033L
JLCPCB Part #
C705558
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±1200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS