RL0402FR-070R402L
Extended
- Manufacturer
- YAGEO
- MFR.Part #
- RL0402FR-070R402L
- JLCPCB Part #
- C852189
- Package
- 0402
- Description
- -55℃~+155℃ 402mΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS