RE1206FRE0748K7L
MFR.Part #
RE1206FRE0748K7L
JLCPCB Part #
C4157393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS