RE1206FRE07340RL
MFR.Part #
RE1206FRE07340RL
JLCPCB Part #
C4324672
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS