RE1206FRE0719K1L
MFR.Part #
RE1206FRE0719K1L
JLCPCB Part #
C4277081
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS