RE1206FRE0716K5L
MFR.Part #
RE1206FRE0716K5L
JLCPCB Part #
C4134143
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS