RE1206FRE0714RL
MFR.Part #
RE1206FRE0714RL
JLCPCB Part #
C4334206
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS