RE1206DRE07768RL
MFR.Part #
RE1206DRE07768RL
JLCPCB Part #
C4268457
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS