RE1206DRE0751KL
MFR.Part #
RE1206DRE0751KL
JLCPCB Part #
C4337913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS