RE1206DRE0714R3L
MFR.Part #
RE1206DRE0714R3L
JLCPCB Part #
C4032314
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS