RE0603FRE07348KL
MFR.Part #
RE0603FRE07348KL
JLCPCB Part #
C7337751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS