RE0603FRE07180KL
MFR.Part #
RE0603FRE07180KL
JLCPCB Part #
C7042238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS