RE0603FRE0716RL
MFR.Part #
RE0603FRE0716RL
JLCPCB Part #
C6379211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS