RE0402FRE0727K4L
MFR.Part #
RE0402FRE0727K4L
JLCPCB Part #
C5846299
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS