RE0402DRE0768RL
MFR.Part #
RE0402DRE0768RL
JLCPCB Part #
C852034
Description
-55℃~+155℃ 63mW 68Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS