RE0402DRE07470KL
MFR.Part #
RE0402DRE07470KL
JLCPCB Part #
C851992
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS