RE0402DRE0735K7L
MFR.Part #
RE0402DRE0735K7L
JLCPCB Part #
C5722106
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS