RE0402DRE07150RL
MFR.Part #
RE0402DRE07150RL
JLCPCB Part #
C851892
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS